Umów się: 508 226 824

Dobry stomatolog Kielce

Serdecznie zapraszam Państwa do skorzystania z oferowanych przeze mnie, profesjonalnych zabiegów. Moim celem jest zapewnienie Państwu szerokiego zakresu usług z różnych dziedzin stomatologii w bezbolesny, szybki i przyjemny sposób.
 • Stomatologia zachowawcza

  Stomatologia zachowawcza zajmuje się leczeniem próchnicy zębów, z którą pacjent najczęściej zgłasza się do stomatologa.

 • Leczenie kanałowe

  Istotą leczenia kanałowego jest usunięcie chorobowo zmienionej miazgi zęba, dokładnym mechanicznym i chemicznym poszerzeniu i odkażeniu kanałów oraz ostatecznym szczelnym wypełnieniu go.

 • Stomatologia estetyczna

  Jeżeli masz kształt zębów, który Cię nie satysfakcjonuje, duże, mało kosmetyczne wypełnienia, zrotowane zęby, przerwy między nimi, przebarwienia trudne do wybielenia - zapraszam do gabinetu

 • Profilatyka stomatologiczna

  To najważniejszy krok w leczeniu, ale przede wszystkim w zapobieganiu próchnicy. Systematyczne zabiegi przeprowadzane profesjonalnie w gabinecie (przynajmniej raz do roku) połączone z sumienną, prawidłową pielęgnacją domową.

 • Protetyka

  Aby sprostać coraz większym wymaganiom pacjentów pracownia zaopatrzona jest w wysokiej klasy urządzenia, korzysta z nowoczesnych technologii. Zdecydowana większość uzupełnień stałych jest wykonywana w technologii CAD/CAM.

 • Rentgenodiagnostyka (radiowizjografia w gabinecie)

Zabiegi wykonuję w znieczuleniu (na życzenie pacjenta) wysokiej klasy materiałami i przy użyciu sprzętu najlepszych światowych marek. Aby spełnić Państwa oczekiwania wykonując leczenie na najwyższym poziomie stale podnoszę swoje kwalifikacje na różnych kursach i szkoleniach.


Przekonacie się Państwo, że zabiegi wykonane są bezboleśnie, profesjonalnie a wizyta u dentysty nie musi być już tylko przykrym obowiązkiem.Serdecznie zapraszam,
lek. dent Anna Jedlikowska – Bech

Umów się na wizytę już teraz!

Tel. 508 226 824

Nasza lokalizacja


25-328 Kielce
ul. Legnicka 16 (dojazd między blokami ul. Śląska 26 a 28)
Stomatolog Kielce · ul. Legnicka 16, 25-328 Kielce · tel. +48 508 226 824
Projekt i realizacja: